Аварійне відкриття автомобілів, найчастіше потрібно, коли спрацьовує центральний замок, а ключі залишаються в замку запалювання. Багатьом ця ситуація добре знайома і на жаль, на думку спадають не найкращі ідеї. Наприклад, розбити вікно, висвердлити личинку замка тощо.

Компанія Key4all пропонує Вам більш ефективне і менш витратне рішення - пропонують аварійне відкриття автомобілів у Львові і за доступною ціною. Відкривають акуратно і швидко.

Львівська служба аварійного розтину замків Key4all, це багатий досвід роботи з будь-якими замками. Відкриваємо професійним інструментом, а не «сокирою». Постійне вдосконалення і навчання, дає нам можливість відкрити будь-який автомобіль без подряпини за лічені хвилини

Загубився останній ключ? Для нашої служби, це абсолютно не проблема. Компанія Key4all, Ви за пару годин забудете про свою проблему. Наші майстри швидко відкриють ваш автомобіль і виготовлять новий ключ.

Розтин автомобільних замків у Львові виконується тільки при наявності документів, що підтверджують право власності.

Компанія Key4all здійснює аварійне відкриття замків оперативно по Львову.

Телефонуйте нам в будь-який час, і ми допоможемо вам вирішити питання з аварійним відкриттям автомобіля і, якщо потрібно, з відновленням втраченого ключа.