Любий автовласник купуючи вживаний автомобіль не завжди отримує до нього два ключі.
Як показує практика 65% водіїв мають лише 1 ключ до свого автомобіля і нікому навіть в голову не спаде, що можна втратити ключ від свого автомобіля.
Хтось губить ключі, у когось їх можуть вкрасти, у декого смартключ виходить з ладу або ж просто ламається в замку запалювання.
У такі неприємні моменти доводиться звертатись у майстерню щоб виготовити новий ключ, або полагодити старий. Тільки на привеликий жаль не завжди вдається відреставрувати старий ключ.
Для того щоб уберегти себе від таких ситуацій достатньо просто не затягувати час та звернутись у найближчу майстерню з кваліфікованим персоналом та сучасним обладнанням які зможуть зробити дублікат вашого ще існуючого ключа.
Для чого це робиться? Справа у тім що коли всі ключі втрачено і немає жодного, то у таких випадках виготовити новий ключ є значно важче і відповідно дорожче. Дублікат вже існуючого ключа є простіший та дешевший у виготовленні.Багато хто скаже що дублікат ключа це дороге задоволення!
Спеціально для таких людей ми приведемо приклад на автомобілі Volkswagen.Ось як виглядає в більшості автомобілів Volkswagen оригінальний ключ.Так він і справді не є дешевий, але вихід є завжди.
Ось наші рекомендації вам. На сьогоднішній день існує змога зробити не менш хороший та якісний замінник який у своїй ціні дешевший у 2 рази від оригіналу.Якщо ж потрібно ще дешевший варіант тоді можна виготовити звичайний ключ і вкласти у нього чіп, його можна буде зберігати в дома на різні випадки, таким ключем ви не тільки зможете відчинити автомобіль але й завезти двигун.
Тобто він буде виконувати всі ті ж функції що і основний але у нього буде відсутній пульт дистанційного керування. Коштувати такий ключ буде у двічі дешевше від замінника.
Якщо і такий варіант для вас за дорогий тоді ми можемо запропонувати самий бюджетний варіант це звичайний ключ без чіпу. У вас буде змога відчинити автомобіль тільки завезти двигун ви не зможете.
Такий ключ коштує у двічі дешевше а ніж звичайний ключ з чіпом.Що це вам дасть? У разі втрати основного ключа ви економите кошти на аварійному відкритті автомобіля а також на виготовленні ключа по замку.
У такому випадку нашим спеціалістам потрібно буде виготовити чіп для вашого автомобіля та долучити його до автомобіля.Така процедура на прикладі Volkswagen є можливою і для інших марок автомобілів. Все що вам необхідно, це звернутись до нас за вказаним номером телефону на нашому сайті і ми надамо вам консультацію та допоможемо підібрати найбільш хороший варіант автомобільного ключа саме для вас.